תמיד לפקודתכם

אינפיניטי QX60 מצוידת במנוע V6 עוצמתי עם תיבת 9-הילוכים אוטומטית. ליהנות מביצועים גבוהים בנהיגה ומצריכת דלק יוצאת דופן.

מבט מקרוב על מנוע V6 העוצמתי של אינפיניטי QX60

מנוע V6

3.5 ליטר

הספק מרבי

295 כ"ס

מומנט מרבי

37.3 קג"מ

משקל מירבי של גרור עם בלמים

2,722 ק"ג

הנעה כפולה חכמה

תהנו מן היעילות של הנעה קדמית ומאחיזה מיטבית והנעה לכל הגלגלים כשאתם זקוקים לה. הנעה כפולה חכמה מתאימה את עצמה לתנאי הדרך כדי לספק עבורכם שליטה, ביצועים וחסכון בצריכת הדלק במידה שווה.

מנגנון Start/Stop

כדי להפחית בצריכת הדלק, אינפיניטי QX60 מכבה אוטומטית את המנוע במצב עצירה ברמזור או בפקקי תנועה ומניעה אותו מחדש כאשר אתם מוכנים להמשיך בנסיעה.

בטיחות

אינפיניטי QX60 מצוידת בחבילת טכנולוגיות בטיחות וסיוע בנהיגה. מערכות מתקדמות אשר יסייעו לכם לשמור על נתיב הנסיעה ולהאט בעת הצורך.

מערכות סיוע בנהיגה לנסיעה בראש שקט

בין אם אתם בסביבה עירונית צפופה או בנסיעה ארוכה בכביש מהיר, מערכות מתקדמות לסיוע בנהיגה מסוגלות לסייע לכם להאיץ, להאט ולהישאר במרכז נתיב הנסיעה.

התראת שטח "מת"

כאשר אתם עוברים נתיב, חיישנים מסוגלים לזהות כאשר רכב אחר נכנס לאזור שטח "מת". במקרה זה המערכת תזהיר אתכם באמצעות חיווי קולי וחזותי במראות הצד. ואם אינכם מגיבים בזמן, המערכת מסוגלת אף להפעיל את הבלימה ולכוון בעדינות את ההיגוי חזרה אל מרכז הנתיב שלכם.

מראה מרכזית באינפיניטי QX60

מראה מרכזית חכמה

במבט ראשון זוהי מראה רגילה. אבל כשאתם עוברים להילוך אחורי המראה המרכזית החכמה הופכת לצג LCD המציג תמונה המתקבלת מן המצלמה האחורית המאפשרת לכם לראות את הנעשה מאחורי הרכב ולנסוע לאחור בבטחה.*

*מראה מרכזית חכמה זמינה ברמת גימור Sensory בלבד.


מאפייני בטיחות נוספים

INFINITI IQ TECHNOLOGIES

החל ממנוע VC-Turbo המהפכני ועד למערכות סיוע בנהיגה מתקדמות, תכננו את המכוניות שלנו כדי שיספקו חוויית נהיגה המתאימה לכל הצרכים שלכם.

גלו את הטכנולוגיה של אינפיניטי

השוו בין הגרסאות של QX60

גלו עוד אודות QX60


הכירו דגמים נוספים של אינפיניטי

התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח, להרחבה אנא ראו תנאי השימוש של האתר