מפחיתות משמעותית את הלחץ בנהיגה

מערכות סיוע בנהיגה

מערכות לסיוע בנהיגה משתמשות בחיישני רדאר כדי לסייע לכם להישאר במרכז נתיב הנסיעה ולשמור על מרחק בטוח מהרכב שמלפנים, בין אם אתם בסביבה עירונית צפופה או בנסיעה ארוכה בכביש מהיר.

טכנולוגיות נוספוות עבור חוויית נסיעה שלווה

התראה מפני התנגשות חזיתית
התראה מפני התנגשות חזיתית

מערכת התראה מפני התנגשות חזיתית מנטרת את הרכב שלפניכם ואת זה שאחריו. טכנולוגיה זו, הראשונה בעולם, אומדת מהירות ומרחק מן הרכב שלפנים ומתריעה בפניכם מפני סיכונים אפשריים באמצעות איתות ויזואלי וקולי, המאפשר לכם לצפות מראש כל תנועה פתאומית ובלתי צפויה ולהימנע מהתנגשות.

תצוגה היקפית

להחנות את הרכב בקלות

ארבע מצלמות ותצוגת 360° בתצוגה היקפית של סביבת הרכב על גבי מסך המגע. מערכת זו מאפשרת לתמרן את הרכב בקלות, אפילו במקומות הצפופים ביותר. מערכת זיהוי עצמים נעים תתריע בפניכם ברגע שאובייקט כלשהו נכנס לסביבת הרכב שלכם, כך שתוכלו לעצור בזמן ולהימנע מפגיעה.


מאירים את הדרך בכיוון אליו אתם נוסעים

תאורת LED מציעה עבורכם ראות טובה יותר. הפנסים הראשיים כוללים תאורה קדמית אדפטיבית סובבת פנייה, אשר מאירה את הדרך בכיוון אליו אתם מסובבים את ההגה.


עמעום אורות אוטומטי

תאורה גבוהה אדפטיבית מזהה רכבים המגיעים ממול ומעמעמת את האורות אוטומטית כדי להימנע מסינוור נהגים. ברגע שהרכב חלף, המערכת מפעילה מחדש את התאורה הגבוהה עבור ראות טובה יותר.

טכנולוגיות נוספות השומרות עליכם